Последние новости
Вчера
16 ноября
14 ноября
13 ноября
11 ноября
10 ноября
9 ноября
8 ноября
7 ноября
6 ноября
4 ноября
3 ноября
2 ноября
31 октября
30 октября
ВСЕ НОВОСТИ
Подолавши пострадянську апатію, Україна побудує справжню національну ідею, яка принесе країні великий успіх. Антін Мухарський
Украина
14:35 10 апреля 2017
493

За 25 років незалежності де-юре Україна так і не змогла випрацювати чіткий алгоритм розвитку держави та нації, конче необхідний для існування незалежності де-факто. Результатом недосформованості еліт, відвертого недбальства влади, шахраювання та підміни змістів, ми знову і знову опиняємося перед екзистенційним вибором буття-небуття.

Про це пише Антін Мухарський, передає "Обозреватель".

Подолавши стан пострадянської апатії, цинічної аморфності, байдужого невігластва, страху і рабської немічі, українці демонструють дива духовної та емоційної зрілості, відваги, відродження забутих чеснот... На наших очах формується модерна європейська нація, яка конче потребує визначення пріоритетів у своїх цілях, дієвості, послідовності розвитку і тих принципах, на яких буде формуватися нова українська ідентичність.

"Національна ідея модерної України"

В чому вона полягає? З яких складових будується її духовна, ідеологічна, історична, культурологічна та ментальна складова. На всі ці питання і має відповісти мій новий великий літературно-мистецький проект "НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ"

Основною формою і кінцевою метою проекту є видання повномасштабного літературно-мистецького видання (Альманаху), в якому буде зібрано близько сорока есе, та інтерв"ю видатних українських філософів, культурологів, письменників, діячів культури та мистецтва, відомих політиків та політологів на вищезазначену тему. Окремі розділи будуть присвячені опрацюванню цієї теми з широким громадським колом (завдяки активній роботі і опитуванню у соцмережах). Найбільш вдалі нариси та концепції будуть винесені в окремий розділ. Альманах буде ілюстровано роботами сучасних українських художників, фотографів, плакатистів, що відповідають заявленій темі та специфіці окремих матеріалів. Окрім великого Альманаху, планується видання для читання (виключно тексти), більш меншого формату.

До участі в проекті планується долучити наступних учасників:

Іван Дзюба (філософ, дисидент), Ліна Костенко (поетеса), Любомир Гузар (патріарх УГКЦ), Левко Лук'яненко (філософ, дисидент), В’ячеслав Брюховецький (науковець), Мирослав Скорик (композитор), Ада Роговцева (актриса), Юрій Андрухович (письменник), Юрій Винничук (письменник), Оксана Забужко (письменниця), Сергій Жадан (письменник), Василь Шкляр (письменник), Лесь Подерв'янський (художник, драматург), Олег Скрипка (музикант), Дмитро Ярош (військовий, громадський та політичний діяч), Юрій Береза (військовий, громадський та політичний діяч), Андрій Білецький (військовий, громадський та політичний діяч), Ярослав Грицак (історик), Володимир В'ятрович (історик), Сергій Дацюк (філософ), Олег Покальчук (політолог), Андрій Курков (письменник), Влад Троїцький (театральний режисер, продюсер), Семен Глузман (публіцист, дисидент), Іван Малкович (видавець, поет), Роман Балаян (кінорежисер), Богдан Бенюк (актор, громадський та політичний діяч), Ніна Матвієнко (співачка), Дмитро Горбачов (культуролог-мистецтвознавець), Анатолій Криволап (художник).

Упродовж роботи над проектом, список буде уточнюватися та доповнюватися.

Офіційною датою початку роботи над проектом є 1 лютого 2017 року.

Упродовж наступних чотирьох місяців триває робота над збором та опрацюванням матеріалів, що складаються з двох основних форм: літературне есе від авторів, та авторизоване, літературно опрацьоване інтерв"ю з учасниками проекту.

З 1-го червня до 1-го липня 2017 року макетування та верстка великого Альманаху та книги для читання.

Липень — підготовка до друку та здача у друк.

Готовий наклад до 15-го серпня 2017 року.

Презентація проекту в приміщенні Українського дому (орієнтовно) разом з масштабною виставкою художніх робіт, фотографій використаних у роботі над проектом.

Вересень 2017 року — презентація проекту на 23-му Форумі видавців у Львові.

2017-2018 рр. - презентація проекту на українських та міжнародних книжкових ярмарках, містах України та світу.

Ініціатором, творчим керівником та головним продюсером проекту виступає відомий український письменник, арт-куратор та телеведучий Антін Мухарський, що має унікальний досвід втілення подібних літературно-мистецьких проектів серед яких "Жлобологія" (дослідження природи сучасного хама), та "Майдан. (Р)Еволюція духу" (народження української неогероїки). Обидва проекти й досі лишаються серед бестселлерів подібного сегменту української літератури.

Директором літературної частини виступає упорядник багатьох популярних видань Інна Корнелюк

Арт-куратором проекту (художньо-мистецької частини) виступає відомий мистецтвознавець, директор "Українського культурного фронту" Єлизавета Бєльська.

Художній дизайн та верстку видання будуть втілювати спеціалісти видавництва "Люта справа" під керівництвом відомого українського видавця та арт-дизайнера Андрія Гончарука.

РЕЗЮМЕ

Літературно-мистецький Альманах "НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ", розрахована на широке коло читачів, що залучені до активного процесу державотворення. Це видання має всі шанси стати настільною книгою для всіх державних чиновників, посадовців та членів депутатського корпусу. А також всіх тих, кому не байдужа доля і майбутнє України.

Дане видання є незалежною мистецькою ініціативою і створюється за кошти приватних інвесторів та партнерів. Співпраця з жодними політичними партіями, або особами що представляють їхні інтереси абсолютно виключена.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+