Последние новости
Вчера
25 апреля
24 апреля
ВСЕ НОВОСТИ
Знаєте, у чому відмінність? За Захарченко або Аксьоновим, і кожним зі зрадників, стоїть Путин, а за кіборгами стоїть не влада, а вся Україна!
Армия
13:28 12 декабря 2017
638

Один з користувачів соціальних мереж – звичайно ж, близький до Москви український журналіст – пояснив, що не буде дивитись фільм "Кіборги", який героїзує "непотрібну війну", у якій "українці вбивають українців".

Про це пише Віталій Портников.

Поки що це несміливий, маргінальний тренд у нашому медіа-просторі, він притаманний швидше російській пропаганді. Але з часом, після виведення російських військ він посилиться. До цього треба бути готовими. Не можна зводити війну до боротьби українців з російськими окупантами, не можна закривати очі, що у окупантів є найманці, є прихильники – по всій країні. Але найголовніше – не найманці почали війну. Росіяни її почали. Агресія завжди запускає механізм колабораціонізму і зради. Той, хто просто притримувався інших поглядів, бере до рук зброю і починає боротися з власною країною, власним народом. Так, він зрадник. Так, він винний. Але ці умови для розбрату створив окупант.

Квіслінг був норвежцем. Петен був французом. Гаха був чехом. Тісо був словаком. Але за кожним з ним стояв Гітлер. За Захарченком чи Аксьоновим – і кожним зі зрадників – стоїть Путін.

А за кіборгами стояли не Порошенко з Муженком. За кіборгами стояла Україна. В цьому відмінність.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+