Последние новости
Вчера
23 июня
21 июня
20 июня
17 июня
16 июня
15 июня
14 июня
13 июня
10 июня
9 июня
8 июня
ВСЕ НОВОСТИ
Військових НАТО вчили відпрацьовувати оборону Сувалкського коридору на литовському кордоні
Мир
18:41 19 июня 2017
1075

Минулого тижня військові НАТО відпрацювали навчання з оборони так званого Сувалкського коридору.

Сувалкським коридором називають прикордонну ділянку між Литвою та Польщею. Її ширина становить близько ста кілометрів. На заході ця територія межує з Калінінградською областю, а на сході - з Білоруссю, передає "УСН-1492.news".

У випадку можливої агресії Росії саме через Сувалкський коридор союзники балтійських держав зможуть надати військову допомогу й провести деокупацію балтійських країн.

Навчання тривало упродовж двох днів. У відпрацюванні оборони Сувалкського коридору задіяли близько півтори тисячі військових із Литви, Польщі, США та Великої Британії.

За словами командувача силами Литви генерала Валдемараса Рапсіса, ця територія є найбільш вигідним місцем оборонних дій з точки зору географічного розташування. Також вона є вигідною з військової точки зору.

Він наголосив, що солдатів будуть навчати так, аби вони могли діяти тактично, політично та стратегічно.

Рапсіс додав, що найліпше було б, коли конфлікту взагалі не існувало та щоб військовим не довелося демострувати освоєнні під час навчання навики, принаймні на цій території.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Мережі з'явилися кадри випробування унікального українського робота за допомогою гранатомета.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+