Последние новости
Вчера
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
24 июня
23 июня
ВСЕ НОВОСТИ
Путін про інцидент з есмінцем "Дональд Кук" в Чорному морі: "Російські військові готові були відкрити вогонь по американцях з метою захисту Криму"
Россия
19:32 15 июня 2017
3718

Глава Росії Володимир Путін заявив, що Росія використовує всі наявні в її розпорядженні засоби для захисту власної території. Кримський півострів не є винятком.

Відповідна позиція була висловлена лідером держави у фільмі американського режисера Олівера Стоуна, третя частина якого була представлена громадськості, повідомляє Liganews, передає "УСН-1492.news".

Так Путін прокоментував обліт в 2014 році російським бойовим літаком американського есмінця "Дональд Кук" в акваторії Чорного моря. Президент підкреслив, що Крим став повноцінною частиною Російської Федерації, тому в обов'язки військових входить його захист.

"Якщо ми бачимо загрозу для нашої території (а Крим це наша територія), ми, як будь-яка держава, будемо захищати нашу територію всіма доступними нам засобами", - жорстко сказав він.

Путін підкреслив, що російські військові мали повноваження на відкриття вогню по американському бойовому кораблю з метою захисту і оборони Російської Федерації, але до зіткнення не дійшло.

Володимир Путін переконаний, що протистояння в Донбасі спровокував Київ, який направив спецслужби проти людей, незгодних з новою владою.

"Ночами почали викрадати людей і вивозити в тюрми", - розповів він.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Росії Володимир Путін досить роздратовано порекомендував очільнику України Петру Порошенко "не задирати ніс", а також "не розслаблятися особливо, а то як би чого не сталося".

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+