Последние новости
Вчера
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
24 июня
23 июня
ВСЕ НОВОСТИ
Турчинову мало скасування безвізу з Росією: політик прагне жорстких заходів щодо росіян на кордоні
Украина
21:17 14 июня 2017
1470

Олександр Турчинов пропонує розробити жорсткі заходи для контролю за російськими громадянами, які перетинають український кордон.

Він вважає, що введенням одного лише візового режиму обмежуватися не слід, повідомляє "Російський Діалог", передає "УСН-1492.news".

За словами Турчинова, на територію нашої країни через «вільні кордони» проникають "терористи і злочинці" з Росії, які є "носіями русского мира".

Турчинов дотримується думки, що лише скасування дії безвізового режиму мало, а на Україну вільно в'їжджати повинні лише російські громадяни, що мають біометричні паспорти.

Крім того, навіть щодо них політик пропонує ввести жорсткий контроль, який передбачає проходження на кордоні різного роду процедур, включаючи взяття відбитків пальців і сканування сітківки ока.

"Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого", - заявив він.

Як повідомляла "УСН-1492.news", після того як секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував на законодавчому рівні визнати той факт, що частина Донбасу є територією окупованої Росією, в Кремлі в черговий раз взялися розкидатися безглуздими виправданнями.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+