Последние новости
Вчера
20 июля
18 июля
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
ВСЕ НОВОСТИ
Компанія Apple презентувала нову iOS
Наука и Техника
23:30 5 июня 2017
722

Під час конференції WWDC 2017 корпорація Apple презентувала нові версії своїх операційних систем, в тому числі iOS 11.

В iOS з'явилася можливість надсилати гроші своїм рідним, друзям та знайомим з допомогою iMessage і Apple Pay, інформує "УСН-1492.news".

Використання простору на гаджеті оптимізували. Відтак, повідомлення із месенджера зберігаються в iCloud, а світлини і ролики матимуть меншу "вагу" без втрати якості.

"Центр управління" системи отримав повне оновлення. Тепер всі пункти будуть доступними на одному екрані. Також існує підтримка 3D Touch для виклику розширеного меню певного пункту налаштувань. Невеликим змінам піддався екран блокування і рядок повідомлень.

Оновилися і додатки App Store. Відтепер вони схожі на додаток "Музика". З'явилися окремі вкладки з іграми, програмами, змінилася сторінка опису додатків. Окремо винесені різні вибірки, а також статті з порадами від кураторів.

В системі з'явився новий режим - "Не турбувати за кермом". Він активується автоматично, коли система розпізнає, що користувач перебуває за кермом. В такому випадку смартфон показує лише чорний екран, щоб не відволікати від дороги.

Система стане доступна для встановки восени 2017 року.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, компанія Samsung вирішила додати в смартфон багато нововведень, які робилися поспіхом, що могло стати причиною виробничого браку.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+