Последние новости
Вчера
20 июля
18 июля
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
ВСЕ НОВОСТИ
"Ганьба! Мені соромно за Росію", - відомий критик написала гнівний пост-реакцію на вирок колишній очільниці української бібліотеки Наталії Шариновій
Россия
17:50 5 июня 2017
622

Відомий російський літературний критик Галина Юзефович назвала винесений вирок екс-директору Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шариній ганьбою, яку не описати словами.

Як вважає Юзефович, справа навіть не в тому, що це була українська бібліотека, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

На її думку, така історія може трапитися з кожною бібліотекою у Росії, і якщо знайдуться хоч бодай якісь підстави, то посадять будь-якого співробітника книгозбірні, в якому побачать хоч якийсь натяк на "екстремізм".

"Тут мова не про Україну, це про Росію. Така ж історія з Олегом Сенцовим, який, судячи з усього, буде сидіти довго. Це про нас з вами, і мені від цього дуже соромно і погано", - написала в короткому пості в Facebook Юзефович.

Відзначимо, сьогодні, 5 червня, Наталі Шариній дали чотири роки умовно. Екс-директор заявила, що вона здивована вироком і буде його оскаржувати.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, російський бюджет втратить основне джерело доходу. Є ще газ, але після проблем з транзитом РФ вже втратила в Європі авангардні позиції і охоплює всього 20% ринку.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+