Последние новости
Вчера
21 июля
20 июля
18 июля
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
ВСЕ НОВОСТИ
Через Путіна Трамп "вляпався" в новий скандал: ЗМІ розповіли про зірвані плани Трампа з санкцій проти РФ
Экономика
23:11 2 июня 2017
715

Адміністрація Дональда Трампа практично відразу після його вступу на посаду президента США опрацьовувала питання одностороннього зняття санкцій з Росії.

Такими даними поділився ресурс YahooNews, посилаючись на інформовані джерело, передає "Діалог.UA" з посиланням на "УСН-1492.news".

Журналісти з'ясували, що високопоставлені особи з адміністрації Трампа вже через тиждень після його інавгурації наказали Держдепу розробити пропозиції про скасування антиросійських санкцій, відновлення дипломатичних контактів з Москвою й застосуванні інших дружніх заходів для налагодження відносин з Кремлем.

Однак в рядах американських законодавців (як в Демократичній, так і Республіканської партії США) ця ініціатива зустріла такий затятий протест, що людям Трампа довелося відмовитися від цієї ідеї.

Остаточно її поховав скандал за участю тодішнього радника Трампа з нацбезпеки Майкла Флінна, якого викрили в таємних зв'язках з Кремлем.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, американський президент Дональд Трамп готовий продати половину стратегічного нафтового резерву США.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+