Последние новости
Вчера
20 июля
18 июля
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
ВСЕ НОВОСТИ
В "Яндексі" спростували інформацію про передачу даних спецслужбам Росії
Украина
23:49 29 мая 2017
381

У "Яндексі" запевнили, що спецслужби Росії не отримали від них інформацію про українських споживачів.

Співробітники "Яндексу" наголосили, що їхні працівники не надавали персональну інформацію про українських користувачів спецслужбам РФ, передає "УСН-1492.news".

Відповідно до заяв компанії, ні співробінтники "Яндекс.Україна", тим паче, керівництво українського підрозділу не мали доступу до персональних даних користувачів сервісу.

Зі слів представників компанії, найвищий пріоритет для неї - захист персональних даних наших користувачів у всіх країнах, де ми надаємо послуги. Усі дані про користувачів є знеусобленими та анонімними. Є жорсткі законні процедури, відповідно до яких правоохоронці можуть звернутися в компанію з вимогою розкрити ті чи інші дані. На це, як запевняють працівники компанії, має бути відповідне рішення суду. До того ж суд повинний визнати його обґрунтованим.

Будь які звинувачення "Яндекса" в наданні даних російським спецслужбам – не є обгрунтованими.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Росії відбувається повне беззаконня і обмеження прав громадян, проте ці люди без докорів сумління дозволяють собі засуджувати заборони російських інтернет-ресурсів в Україні. Свою точку зору з цього приводу висловив російський політик Леонід Гозман.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+