Последние новости
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
24 июня
23 июня
21 июня
20 июня
ВСЕ НОВОСТИ
Клімкін жорстко "наїхав" на Росію та звинуватив її у цілеспрямованому руйнуванні системи захисту прав людини
Украина
20:32 19 мая 2017
733

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Донбас і Крим є найбільш "гарячими" точками у світі, де найчастіше і найбільше порушуються права людини.

Голова українського МЗС Павло Клімкін звинуватив Росію у тому, що вона свідомо порушує права людей. Зокрема мова йде про дії керівництва РФ на територіях окупованого Криму та Донбасу, передає "УСН-1492.news".

Павло Клімкін виступив із промовою на 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи у місті Нікосія в Республіці Кіпр.

У ході свого виступу він зауважив, що територія Донбасу та анексованого півострова Крим наразі - найбільш "гарячі" та "сірі зони". Очільник українського зовнішньополітичного відомства висловив думку, що росіяни цілеспрямовано роблять все, аби знищити систему захисту прав людини у Європі.

Клімкін наголосив, що люди, які перебувають на цих територіях, страждають від тиску. Їхні права та свободи обмежують, проте вони не мають змоги захистити себе, адже мешканці Донбасу та Криму знаходяться поза захистом Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, президент США Дональд Трамп зустрівся з главою українського зовнішньополітичного відомства Павлом Клімкіним та обговорив з ним подальшу підтримку Вашингтоном офіційного Києва.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+