Последние новости
18 июля
16 июля
14 июля
13 июля
12 июля
11 июля
10 июля
6 июля
3 июля
24 июня
23 июня
ВСЕ НОВОСТИ
"Електромобільна" держава: в Україні запустять виробництво електрокарів та знизять ціну на них
Украина
19:05 19 мая 2017
1949

В Україні вирішили знизити ціну на електрокари та організувати виробництво цих автомобілів на території нашої держави.

У Кабінеті міністрів України вирішили запустити програму, яка полягатиме у комплексній підтримці розвитку ринку електромобілів. А також надумали впроваджувати механізми виробництва транспорту нового покоління в нашій країні, передає "УСН-1492.news".

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, на розгляд депутатів Верховної Ради винесуть законопроект, у якому йтиметься про скасування податку на додану вартість під час розмитнення електромобілів до 2021 року.

Він розповів, що у разі позитивного рішення вартість електрокарів знизиться на 35%. А також закон забезпечить розвиток зарядних станцій та дасть можливість організувати власне виробництво цих транспортних засобів в нашій державі.

Володимир Омелян додав, що поки він не знайшов противників цього питання у Парламенті, тим паче, що люди, які готові лобіювати його, є у кожній політичній силі.

До слова, найбільша кількість електромобілів курсують дорогами Києва, Одеси та Харкова. Кількість зарядних пристроїв, що встановленні на території нашої країни, налічує близько чотирьохсот.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше парламентарі скасували так званий "закон Савченко". Відповідно до якого, один день попереднього ув'язнення зараховується як два дні позбавлення волі.

Загрузка...
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook и Twitter, будьте в курсе последних новостей
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Google+